Bar Biesiadny

Pyszne jadło

BAR BIESIADNY to mniejszy brat naszej Biesiady Opolskiej, po sąsiedzku tuż za ścianą, na samym rogu opolskiego Rynku.

Metamorfoza tego miejsca zaskakuje wszystkich przybyłych tu gości, którzy bywali wcześniej w tzw „Smakach Świata”. Dziś bar nawiązuje stylem do Biesiady Opolskiej, ale panuje tu swojski, sielski klimat opolskiej wsi. Równocześnie nie brakuje w nim nowoczesnych akcentów, oraz pomysłowego rozwiązania na umieszczony centralnie we wnętrzu słup, pełniący funkcję słupa ogłoszeniowego. Można na nim umieścić własny anons, poczytać o wydarzeniach kulturalnych miasta Opola, można podziwiać grafiki opolskich artystów i dzielić się informacjami.

Formuła samego baru jest prosta i czytelna. Serwujemy codziennie świeże i urozmaicone zestawy obiadowe w cenie 15 złotych (do wyboru: mięso, dodatki, zielenina) z oferty dnia. Można też skomponować dowolne warianty posiłków wedle życzenia. Codziennie gotujemy pyszne domowe zupy, wykorzystując do ich przyrządzenia sezonowe składniki. W ofercie baru są również propozycje dań znanych i lubianych, jak naleśniki, pierogi, gołąbki, ect. Posiłki przygotowujemy z pieczołowitością i miłością – jak w babcinej kuchni.

Zjecie tutaj Państwo szybko, smacznie i domowo!
Bar Biesiadny czynny jest od poniedziałku do niedzieli, w godzinach od 11:00 do 19:00.

A co więcej…?

Kuchnia na żywo!

LIVE COOKING to nasz nowy sposób na uatrakcyjnienie firmowych, branżowych lub prywatnych spotkań. W godzinach wieczornych bar ten, może całkowicie zmienić oblicze, by dać miejsce prawdziwemu kulinarnemu szaleństwu! Dzięki specjalnie skonstruowanej mobilnej kuchni wyposażonej we wszystkie niezbędne sprzęty, nasz Bar Biesiadny daje Państwu i nam możliwość gotowania na żywo, co ostatnio stało się modną atrakcją kulinarnego świata.

Po godzinach funkcjonowania baru, oferujemy Państwu pełną profesjonalną pomoc w urządzeniu imprezy z gotowaniem na żywo. Od zaopatrzenia w odpowiednie komponenty i ich specjalne przygotowanie, przez obsługę kelnerską, serwis przed i po przyjęciu, aż po pomoc profesjonalisty w osobie samego Szefa Kuchni.  Wynajmując lokal Baru Biesiadnego na uroczystość z kuchnią live, możesz popisać się własnymi umiejętnościami kulinarnymi, lub urządzić wspólne gotowanie z przyjaciółmi.

Bar Biesiadny z kuchnią na żywo, to w Opolu jedyne takie miejsce, łączące pasję do gotowania, przyjaźń i doskonałą zabawę!

Serdecznie polecamy!